Детали за производот

Sale!

СЕТ-детска алка-ланче-обетки PS006

1.480 ден

Материјал: Медицински челик

Димензијана алка: 13.5 + 5 цм

Димензија на ланче:45+4 цм

Compare
Category:

Сподели

Description

Материјал: Медицински челик

Димензијана алка: 13.5 + 5 цм

Димензија на ланче:45+4 цм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ-детска алка-ланче-обетки PS006”

Your email address will not be published. Required fields are marked *