Детали за производот

Обетки 28008

790 ден

Out of stock

Compare

Сподели

Description

Накит Изработен од медицински челик, кој не кородира во допир со вода.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки 28008”

Your email address will not be published. Required fields are marked *