Детали за производот

Sale!

Обетки 23466

790 ден

Обетки изработени од родиран челик украсени со кристали.

Спакувани во елегантно пакување идеално за неодолив подарок.

Со секој подарок следува гаранција и сертификат за автентичност.

OUXI Made with crystals from SWAROVSKI

Compare
Category: Tag:

Сподели

Description

Обетки изработени од родиран челик украсени со кристали.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки 23466”

Your email address will not be published.