Детали за производот

Обетки 23466

990 ден

Обетки изработени од родиран челик украсени со кристали.

Спакувани во елегантно пакување идеално за неодолив подарок.

Со секој подарок следува гаранција и сертификат за автентичност.

OUXI Made with crystals from SWAROVSKI

Out of stock

Compare
Category: Tag:

Сподели

Description

Обетки изработени од родиран челик украсени со кристали.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки 23466”

Your email address will not be published. Required fields are marked *