Детали за производот

Меш алка- сребрена PMS209

600 ден

Меш алка, со ткаен дезен во сребрена боја.

Ширина- 8mm

Должина- 21cm, со можност да намалување и попуштање

Compare
Category:

Сподели

Description

Меш алка, со ткаен дезен во сребрена боја.

Ширина- 8mm

Должина- 21cm, со можност да намалување и попуштање

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Меш алка- сребрена PMS209”

Your email address will not be published. Required fields are marked *