Детали за производот

Дрвена рамка

850 ден

Compare

Сподели

Description

Дрвена рамка со 3 слики на постоље

димензии  40х30

Големина на слика 15х10

Бои: сонома, бела, крем, кафеава

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Дрвена рамка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *