Детали за производот

Алка MC0001 rose gold

1.090 ден

Compare

Сподели

Description

Накит изработен од медицински челик кој не кородира во допир со вода.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алка MC0001 rose gold”

Your email address will not be published. Required fields are marked *