#obetki

Grid List

Showing the single result

Обетки 23466

Обетки 23466

990 ден 790 денAdd to cart

990 ден 790 ден

Обетки 23466

Обетки 23466

Обетки изработени од родиран челик украсени со кристали.

Спакувани во елегантно пакување идеално за неодолив подарок.

Со секој подарок следува гаранција и сертификат за автентичност.

OUXI Made with crystals from SWAROVSKI

990 ден 790 ден