Ланче 10521

Ланче 10521

1,690МКД 1,350МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Ланче - embellished with crystals from Swarovski®

Модел: 10521

Димензии на ланче: 42см+5см

Големина на привезок: 1.6*1.8см

Боја на кристал: Бела , Сина , Розе

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност.

Одбери Боја
Бела / Сина / Розева / Жолта
Нема начин за испорака поврзани за овој производ.