Сет 10711 / 20736

Сет 10711 / 20736

2,940МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Ланче и обетки- embellished with crystals from Swarovski®

Модел:Димензии на ланче: 40 см+5см

Големина на привезок:

Боја на кристал:

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност  на кристалите и гаранција за исклучителниот квалитет на изработка.

Одбери Боја
Сина / Сиво / Лила
Нема начин за испорака поврзани за овој производ.