Обетки 20260

Обетки 20260

750МКД 600МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Обетки - embellished with crystals from Swarovski®

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристалите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка .

Одбери Боја
Сина
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава