Алка 30208

Алка 30208

990МКД 700МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Алка - embellished with crystals from Swarovski®

Големина на обетки: 1.6*0.9см

Боја на кристал: Бела, сина, розева

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристалите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка .

Одбери Боја
Бела / Сина / Розева
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава