Алка 30202

Алка 30202

1,550МКД 1,090МКД
Лагер

пис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Алка - embellished with crystals from Swarovski®

Големина на обетки: 1.6*0.9см

Боја на кристал: Бела, сина, розева

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристалите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка .

Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава