Прстен 40238

Прстен 40238

1,090МКД 870МКД
Лагер

Опис на производот: Вид: Прстен - embellished with crystals from Swarovski® Материјал: Родиран челик Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI. Секој производ има сертификат за автентичност.

Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава