Обетки 26012

Обетки 26012

850МКД 600МКД
Лагер

Опис на производот: Бренд: OUXI Вид: Обетки - embellished with crystals from Swarovski® Материјал: Родиран челик Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI. Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристалите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка.

Одбери Боја
Бела / Сина / Црвена
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава