Обетки 23859

Обетки 23859

Обетки 23859
850МКД 680МКД
Лагер

Опис на производот: Бренд: OUXI Вид: Обетки - embellished with crystals from Swarovski® Материјал: Родиран челик Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI. Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристалите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка.

Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава