Обетки 20540

Обетки 20540

850МКД 850МКД
Лагер

Опис на производот: Бренд: OUXI Вид: Обетки - Made with crystals from Swarovski® Боја на кристал: Бела  Материјал: Родиран челик Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI. Производот има сертификат за автентичност  на кристалите и гаранција за исклучителниот квалитет на изработка.

Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава