Ланче 10596

Ланче 10596

1,690МКД 1,350МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Обетки  и Ланче- embellished with crystals from Swarovski®

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристалите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка

Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава