Ланче 10354

Ланче 10354

1,550МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Ланче - embellished with crystals from Swarovski®

Димензии на ланче: 42см+5см

Големина на привезок: 1.8*1.1см

Боја на кристал: Бела

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристaлите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка.

Нема начин за испорака поврзани за овој производ.