Ланче 10792

Ланче 10792

1,900МКД
Лагер

Опис на производот: OUXI

Вид: Ланче - embellished with crystals from Swarovski®

Димензии на ланче: 42см+5см

Големина на привезок: 1.1*6.8см

Боја на кристал: Сина, Лила

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристaлите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка.

Одбери Боја
Сина / Розева
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава