Ланче 10711

Ланче 10711

1,690МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Ланче - embellished with crystals from Swarovski®Модел:

Димензии на ланче: 40 см+5см

Големина на привезок:

Боја на кристал:

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност  на кристалите и гаранција за исклучителниот квалитет на изработка.

 

 
Одбери Боја
Сина / Сива / Лила
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава