Прстен 40094

Прстен 40094

1,090МКД 870МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Прстен - embellished with crystals from Swarovski®

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Секој производ има сертификат за автентичност.

Одбери Боја
Сина / Розева
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава