Обетки 20107

Обетки 20107

1,090МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Обетки - embellished with crystals from Swarovski®

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристалите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка.

Одбери Боја
Сина / Розева / Крем
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава