Ланче 10850

Ланче 10850

1,090МКД 760МКД
Лагер

Опис на производот: Бренд: OUXI Вид: Ланче - embellished with crystals from Swarovski® Модел: Димензии на ланче: 40 см+5см Големина на привезок: Боја на кристал: Материјал: Родиран челик Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI. Производот има сертификат за автентичност  на кристалите и гаранција за исклучителниот квалитет на изработка.    

Одбери Боја
Бела / Црна
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава