Обетки 20673

Обетки 20673

1,600МКД
Лагер

Опис на производот: 

Бренд: OUXI

Вид: Обетки - embellished with crystals from Swarovski®

Големина на обетки: 1.7*1.9см

Боја на кристал: Сина,Безбојна, Зелена

Материјал: Родиран Челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност.

Одбери Боја
Бела / Сина / Розева / Жолта / Лила
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава