Обетки 20736

Обетки 20736

1,250МКД 1,000МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Обетки - embellished with crystals from Swarovski®

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристалите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка.

Одбери Боја
Сина / Сива / Лила
Нема начин за испорака поврзани за овој производ.