Ланче 10403

Ланче 10403

1,690МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Ланче - embellished with crystals from Swarovski®

Модел:Димензии на ланче: 40 см+5см

Големина на привезок:

Боја на кристал:

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.Производот има сертификат за автентичност  на кристалите и гаранција за исклучителниот квалитет на изработка.    

Одбери Боја
Бела / Сина / Лила
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава