Ланче 10880

Ланче 10880

1,790МКД 1,430МКД
Лагер

Опис на производот:

Бренд: OUXI

Вид: Ланче - embellished with crystals from Swarovski®

Димензии на ланче: 55см+5см

Големина на привезок: 2.2*2.2см

Боја на кристал: Сина

Материјал: Родиран челик

Производот е спакуван во елегантна кутија за накит и ќесичка за подарок со логото на OUXI.

Производот има сертификат за автентичност на Swarovski elements кристaлите и гаранција за исклучителен квалитет на изработка.

Одбери Боја
Сина / Зелена
Тотал пост Логистик:
Тотал Пост Логистик
Бесплатна достава